Urodziny dziecka – w domu czy na sali zabaw?

Zbliżające się urodziny dziecka zawsze budzą wiele emocji wśród rodziców. Organizacja przyjęcia jest nie lada wyzwaniem, jeśli przygotowuje się je w domu. Dekoracje, pieczenie ciast, układanie menu, przygotowanie atrakcji dla dzieci, a później animacja zajęć i opieka nad wszystkimi gośćmi – wszystko to jest niezwykle czasochłonne i wymaga poświęcenia. Dlatego warto zastanowić się nad organizacją przyjęcia na sali zabaw.

 

Po pierwsze doskonała rozrywka

Dzieci uwielbiają zabawę. A tę w najlepszym wydaniu dostarczają profesjonalne sale zabaw. Wesołe miasteczka, automaty do gier, małpie gaje, bujaki, ścianki wspinaczkowe – tego z pewnością nie jesteśmy w stanie zorganizować w warunkach domowych. Trudno byłoby też zorganizować  urodziny tematyczne, które znajdziemy w ofercie takich właśnie lokali. Co więcej, na takiej sali żadne dziecko się nie nudzi, gdyż atrakcji jest tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Po drugie profesjonalna opieka

Opieka nad dziećmi i animacja czasu wolnego to zajęcia niezwykle absorbujące. W warunkach domowych wszystko to spadłoby na nasze barki. Na sali zabaw wszystkim zajmują się animatorzy i obsługa. To oni opiekują się dziećmi, przygotowują stoły, serwują jedzenie, organizują cały czas, zachęcają do zabawy. I tak na przykład organizacja urodzin dla dzieci w Inca Play to zabawa pośród wielu atrakcji przeplatana licznymi animacjami i warsztatami. Zajęcia w salce sportowej, krainie elfów, laboratorium, czy na leśnej polanie w towarzystwie bajkowych postaci – tu nie ma szans na nudę. A po wszystkim nie trzeba martwić się o sprzątanie. Na takim przyjęciu zarówno solenizant, jak i rodzice są gośćmi.

 

Po trzecie wyżywienie

Organizacja urodzin dla dzieci to również kwestia wyżywienia. Sale zabaw oferują rodzicom do wyboru różne pakiety, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom, oferują możliwość wyboru menu z gotowej oferty lub przygotowanie posiłków według menu dostarczonego przez rodziców. Nie trzeba więc biegać po sklepach, robić zakupów, stać godzinami w kuchni i martwić się, czy wszystkim gościom będzie smakowało.

Jeśli zbliżają się właśnie urodziny Twojego dziecka i chcesz, aby był to dla niego wyjątkowy dzień, zastanów się, czy organizacja na sali zabaw nie jest tym, co wpisuje się w Twoje oczekiwania i potrzeby. Takie przyjęcie z pewnością pozwoli Ci bez stresu cieszyć się wraz z Twoim dzieckiem tą wyjątkową chwilą.

 

 
 

Katagoria: Porady dla dziecka
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 3226  razy.