Kategoria: Porady dla każdego

Fenomen produktów z TV

Każdy, kto miał to szczęście funkcjonować w latach 90., na pewno kojarzy większość okazji telewizyjnych, które się wtedy pojawiały. Wiele osób znało reklamy na pamięć, a o prezentowanych tam produktach dyskutowało się na rodzinnych spotkaniach. Jeśli ktoś kupił sobie taki sprzęt, to od razu wszyscy sąsiedzi przychodzili go zobaczyć.

Read More

Uniwersalne i wygodne obuwie

Dla tych, którzy cenią sobie wygodę i nie potrzebują kilkudziesięciu par butów na domowej półce, projektanci światowej klasy znaleźli idealne rozwiązanie: uniwersalne buty do codziennego użytku.

Read More

Jak wybrać zakład pogrzebowy?

Wybranie odpowiedniego zakładu pogrzebowego pozwoli uniknąć bliskim zmarłej osoby wielu stresujących sytuacji, jakie wiążą się z pogrzebem i pochówkiem ciała zmarłej osoby. O czym jeszcze warto pamiętać?

Read More

Intrygująca historia T-shirtów

Czy wiesz, że pierwsi protoplaści dający podwaliny do powstania współczesnego podkoszulka pojawili się już na przełomie XVII wieku? Niebywałe? Sprawdź więcej ciekawostek o jednym z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych elementów ubioru!

Read More

Prawdziwa pasja co to takiego?

Jednym z najczęściej zadawanych i wciąż powracających pytań w naszym życiu, jest to które dotyczy naszego hobby. Często bardzo trudno jest nam sformułować łatwą odpowiedź. Najprościej jest to zdefiniować przez odpowiedzenie sobie na jedno, aczkolwiek ważne pytanie „Jak spędzałem wolny czas w poprzednim tygodniu?”.

Read More
  • 1
  • 2