Kategoria: Porady dla niej

Jak wybrać idealne klapki na lato?

Chodząc boso na basenie publicznym, korzystając z prysznica w tanim motelu czy po prostu chodząc po kamienistej plaży można bez większego problemu nabawić się grzybicy stóp wywołanymi przez obce grzyby i bakterie.

Read More

Słoneczny poradnik sezonowej plażowiczki

Oznaką udanego urlopu dla wielu jest brązowa opalenizna, którą chętnie przywozimy z wakacji. Jak zatem mądrze korzystać ze słońca tak aby zamiast złocistej karnacji, nie nabawić się łuszczącej i czerwonej skóry?

Read More

Gdy cudzoziemiec nie chce płacić alimentów

Rodzice-obcokrajowcy zobowiązani są do finansowego wsparcia swoich dzieci przebywających w Polsce, nawet tych nieślubnych. Regulacje prawne innych państw także normują kwestie alimentacyjne i nie mogą czuć się bezkarnie ci, którzy z tego obowiązku się nie wywiązują.

Read More

Czym dojechać na ślub?

Ślub dla wielu osób jest najważniejszym wydarzeniem w ich całym życiu. Oczywiście każda z nich ma swoje wyobrażenie o idealnym ślubie, które czasami pozostaje niezmienione jeszcze od dzieciństwa.

Read More

Gwiazdy, które reklamują bieliznę

Reklamowy świat kusi gwiazdy, ponieważ reklamodawcy są w stanie zapłacić im za udział w reklamie ogromne pieniądze. A gwiazdy z kolei przyciągają uwagę odbiorców takich przekazów i zachęcają konsumentów do skorzystania z produktów bądź usług.

Read More

Prezent na 30 urodziny dla niej

Prawdziwym wyzwaniem są wielkie wydarzenia, takie jak okrągłe urodziny zaczynające następną dekadę życia. Jaki wybrać prezent na 30 urodziny dla niej?

Read More
  • 1
  • 2