Kategoria: Porady dla niej

Jak wybrać idealne klapki na lato?

Chodząc boso na basenie publicznym, korzystając z prysznica w tanim motelu czy po prostu chodząc po kamienistej plaży można bez większego problemu nabawić się grzybicy stóp wywołanymi przez obce grzyby i bakterie.

Czytaj więcej

Słoneczny poradnik sezonowej plażowiczki

Oznaką udanego urlopu dla wielu jest brązowa opalenizna, którą chętnie przywozimy z wakacji. Jak zatem mądrze korzystać ze słońca tak aby zamiast złocistej karnacji, nie nabawić się łuszczącej i czerwonej skóry?

Czytaj więcej

Gdy cudzoziemiec nie chce płacić alimentów

Rodzice-obcokrajowcy zobowiązani są do finansowego wsparcia swoich dzieci przebywających w Polsce, nawet tych nieślubnych. Regulacje prawne innych państw także normują kwestie alimentacyjne i nie mogą czuć się bezkarnie ci, którzy z tego obowiązku się nie wywiązują.

Czytaj więcej

Czym dojechać na ślub?

Ślub dla wielu osób jest najważniejszym wydarzeniem w ich całym życiu. Oczywiście każda z nich ma swoje wyobrażenie o idealnym ślubie, które czasami pozostaje niezmienione jeszcze od dzieciństwa.

Czytaj więcej

Gwiazdy, które reklamują bieliznę

Reklamowy świat kusi gwiazdy, ponieważ reklamodawcy są w stanie zapłacić im za udział w reklamie ogromne pieniądze. A gwiazdy z kolei przyciągają uwagę odbiorców takich przekazów i zachęcają konsumentów do skorzystania z produktów bądź usług.

Czytaj więcej
  • 1
  • 2