Bądź mamą i szczęśliwą kobietą dzięki zabiegowi MonaLisa Touch!

W życiu każdej kobiety nadchodzi taki czas, że zmieniają się jej priorytety – to, co kiedyś stawiała na pierwszym miejscu – a więc własne potrzeby – schodzą na dalszy plan, ponieważ pozycję na piedestale zajął ktoś inny: dziecko.

 

To, jak wiele mama jest w stanie poświęcić dla swojej pociechy, wie tylko ona sama – często jest to nie tylko wolny czas, ale także kariera, życie towarzyskie i kobiecość. Obcisłe sukienki zastępuje luźnymi dresami, a szpilki trampkami. Wizyty u kosmetyki zamienia na spacery po parku, a czas, zamiast na zbliżenia z partnerem, poświęca na sen. Ten ostatni aspekt jest często wynikiem pociążowych zmian, np. uczucia suchości pochwy, jej rozluźnienia i ogólnego dyskomfortu.

Na szczęście młoda mama może walczyć o siebie i swoją kobiecość za pomocą nowoczesnych zabiegów ginekologi estetycznej – najnowszym odkryciem jest zabieg MonaLisa Touch, który przywraca naturalny wygląd okolic intymnych.

 

Odzyskaj swoje ciało dzięki zabiegowi MonaLisa Touch!

Jeśli po porodzie nie możesz pogodzić się w wyglądem własnego ciała, nie martw się – jesteś w szerokim gronie kobiet, które czują dokładnie to samo, co Ty. Część przechodzi do porządku dziennego, część podejmuje walkę z niedoskonałościami. Jeśli czytasz ten artykuł, to znaczy, że znalazłaś się w drugiej grupie – chcesz coś zmienić i wiesz co, a jedyne czego szukasz to optymalne rozwiązanie Twojego problemu.

Zabieg MonaLisa Touch jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Szybko, bezboleśnie i nieinwazyjnie – a więc tak jak młoda mama lubi najbardziej – rozwiązuje wszystkie problemy intymne. Na czym polega? To innowacyjne odmładzanie pochwy przy użyciu lasera. Zostaje on wprowadzony do pochwy, gdzie przy pomocy specjalnej głowicy dochodzi do podgrzania tkanek, które budują jej ścianki. W jej wnętrzu znajdują się włókna kolagenowe, które – pod wpływem podwyższonej temperatury – kurczą się. Jest to głównym walorem zabiegu. Podczas skrócenia włókien automatycznie następuje obkurczenie pochwy – jest to nie tylko efekt sam w sobie, ma to także wiele innych następstw, które pomagają w życiu codziennym i seksualnym.

 

Co zyskujesz po zabiegu?

Zyskujesz wiele. Obkurczenie pochwy niweluje wiele problemów, z którymi mogłaś mieć styczność po porodzie. Nietrzymanie moczu jest jednym z niepożądanych objawów, na które często skarżą się młode mamy. Wynika z wysiłku, który towarzyszy porodowi, a gdy jest on zbyt duży, pozostawia znamię w postaci rozluźnionych ścianek pochwy. Zmiana nachylenia kąta cewki moczowej, która jest jego wynikiem, powoduje właśnie nietrzymanie moczu, które kobieta może odczuwać np. podczas zwiększonego wysiłku, kichania, a nawet śmiania się.

Zabieg MonaLisa Touch to innowacyjny lifting pochwy, który rozwiązuje problem podczas zaledwie jednej wizyty w gabinecie specjalistycznym. Młode mamy często także narzekają na ból, który towarzyszy im przy zbliżeniach z partnerem. Jest on najczęściej wywołany suchością pochwy – stymulacja włókien glikolowych, do której dochodzi podczas ingerencji lekarza, powoduje zwiększenie nawilżenia okolic intymnych. Zabieg w ogólnym zamyśle pozwala kobietom wrócić do normalnego funkcjonowania sprzed okresu urodzenia dziecka.

Ginekologia estetyczna daje ogromne możliwości, warto więc z nich korzystać – dlatego już dziś sprawdź sama co jest w stanie ci zaoferować, odwiedzając stronę internetową Kliniki Medycyny Estetycznej Sthetic: http://sthetic.pl/.

 

 
 

Katagoria: Porady dla niej
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 9370  razy.