Prezent na 30 urodziny dla niej

Podobno kobietom zdecydowanie łatwiej kupić prezent. Jest tyle propozycji, że każdy pewnie znajdzie coś odpowiedniego. Tak sądzą jednak panie. A co na to mężczyźni? Oni są innego zdania. Często gdy mają wybrać coś szczególnego, zaczynają się stresować, pocić, dwoić i troić. Prawdziwym wyzwaniem są wielkie wydarzenia, takie jak okrągłe urodziny zaczynające następną dekadę życia. Jaki wybrać prezent na 30 urodziny dla niej?

 

Oto propozycje, które warto sprawdzić w praktyce. Efekt uśmiechu na twarzy i zaskoczenia gwarantowany. Zamiast patelni, markowych garnków (chyba, że sama o nie wprost poprosi), wybierz prezent na 30 urodziny dla niej, który sprawi jej prawdziwą przyjemność.

 

Coś dla ciała

Kobieta po 30-stce to osoba, która ma świadomość swojego ciała – jego atutów i minusów. Pierwsze potrafi wyeksponować, a te drugie nie martwią jej tak bardzo jak jeszcze kilkanaście lat temu. Jest dumna z tego, kim jest, umie z klasą podkreślić swoją urodę.

Właśnie teraz to również doskonały czas do robienia sobie przyjemności. Nieocenione są markowe, dobrej klasy kosmetyki. Czy właśnie one powinny stanowić prezent na 30 urodziny dla niej? I tak i nie. Jeśli wiemy, czego nasza jubilatka używa, można pokusić się o taki prezent. Jeśli mamy świadomość, o czym marzy – również.

Gdy nie mamy takiej wiedzy, lepszym rozwiązaniem jest wybranie pakietu spa – dość uniwersalnego masażu, pielęgnacji całego ciała. To nie czas, by za pośrednictwem prezentu wręczać kobiecie „pakiet przeciwzmarszczkowy”, „ antycellulitowy”, „czy przeciwtrądzikowy”. Lepiej nie decydować się na takie kroki, nawet jeśli uważamy, że dany zbiór zabiegów byłby wskazany. Urodziny to nie czas, by podejmować drażniące tematy. To czas na przyjemność, pielęgnację, która poprawia nastrój, relaksuje i odżywia.

 

Coś dla ducha

Prezent na 30 urodziny dla kobiety może również podnosić na duchu i idealnie gdy tak właśnie robi, świetnie sprawdza się motywująca książka, albumy z tematyki, które ją zajmuje, nieocenione są także wszelkie warsztaty – o dobrych opiniach, polecane przez kobiety, które miały okazję z nich skorzystać.

Niezwykłe są także podróże. Kto nie chciałby na 30 urodziny udać się do światowych kurortów, na wymarzone wycieczki, obejrzeć kawałek świata? Możliwości jest wiele i pozornie nie wszystkie są tak kosztowne, jak może się wydawać. Kreatywne osoby znajdą tańsze opcje, lepsze, mniej kosztowne możliwości.

 

Coś dla piękna

Kobiety są wrażliwe na piękno, w szczególny sposób go doświadczają i uwielbiają je opisywać. Dlatego tak bardzo lubią piękną biżuterię, torebki, ozdoby, których mogą mieć naprawdę dużo i kolejne zestawy równie mocno cieszą, co wcześniejsze. Trudno powiedzieć, że kiedyś mają ich dość, bo nigdy nie ma ich za wiele.

Możliwość kolekcjonowania pięknych rzeczy to świetny sposób na poprawianie nastroju, na zaspokajanie własnych estetycznych potrzeb. I dzięki temu staje się świetną okazją do obdarowywania najbliższych.

Prezent na 30 urodziny dla niej powinien być szczególny. Ważne, by dobrze go przemyśleć i wybrać coś niebanalnego, coś, co zostanie zapamiętane na dłużej. Więcej inspirujących pomysłów znaleźć można tutaj – na portalu stworzonym z myślą o kobietach, które skończyły 30 rok życia.

Lista prezentów polecana przez portal kobietapo30 znajdziesz tutaj.

 
 

Katagoria: Porady dla niej
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 2483  razy.