Wybieramy najlepszy podkład KWC do cery dojrzałej!

Podkład KWC to inaczej Kosmetyk Wszechczasów. Oznacza to, iż taki kosmetyczny produkt stoi ponad innymi, zwykłymi. Dlaczego? Cechuje się precyzją w spełnianiu swoich zastosowań, niesamowitą funkcjonalnością oraz kompleksowym wpływem na skórę twarzy.

 

Podkład KWC to najlepszy wybór, jeżeli chodzi o pielęgnację i makijaż cery dojrzałej. Ta bowiem wymaga specjalnego traktowania, co wynika z jej potrzeb, np. wygładzenia zmarszczek, rozświetlenia czy zadbania o jędrność naskórka. Wraz ze specjalistami pomożemy Ci wybrać najlepszy podkład do cery dojrzałej!

 

Kosmetyczne zapotrzebowania cery dojrzałej

Główną wytyczną potrzeb dojrzałej skóry twarzy jest zależność związana z wiekiem. Wraz z postępującym starzeniem się cera traci ze swoich struktur wodę, jędrność i elastyczność, na jej powierzchni pojawiają się zmarszczki, a kolor staje się ziemisty, szary. Każda z tych cech wpływa na zaburzenie estetyki skóry, a dokładniej wynika ze zmniejszonej wydajności pracy hormonalnej dojrzałej cery.

Jeżeli chodzi o makijaż starzejącej się cery, musi on uwzględniać pojedynczo każdą z wyżej wymienionych cech oraz wszystkie razem. Tylko dzięki takiej kompleksowości produktów kosmetycznych nadasz dojrzałej cerze młodzieńczego blasku oraz świeżości.

 

Cechy dobrego podkładu do twarzy dla kobiet z cerą dojrzałą

  • Kosmetyk ten powinien nie tylko pielęgnować, czyli mieć zadanie kosmetyczne. Warto zadbać o wybór tego, który wnikając głębiej w skórę, zadziała leczniczo na mankamenty dojrzałej cery.
  • Podkład powinien uwzględniać wrażliwość i delikatność starzejącej się skóry, która jest narażona na działanie z pozoru nieszkodliwych bodźców, ale w rzeczywistości mogących pogłębić cechy jej dojrzałości.
  • Lekka konsystencja podkładu (niezbyt płynna, ale też nie gęsta) umożliwi łatwe nałożenie kosmetyku, który po zakończeniu aplikacji jednocześnie pozostawi efekt wygładzonych zmarszczek.
  • Cenne jest działanie liftingujące, czyli wygładzające zmarszczki oraz wpływające na zwiększenie jędrności naskórka.
  • Cera dojrzałej kobiety traci na wyraźnie zarysowanych konturach owalu twarzy, istotne jest zatem, by podkład miał w swoim składzie rozświetlające pigmenty, które pomogą wymodelować twarz, a dodatkowo nadadzą świeży blask, eliminując efekt zmęczonej i szarej skóry.
  • Szczególnie ważne jest, by tuż przed aplikacją podkładu nałożyć bazę. Dlatego komfortowym jest, by fluid był bazą i podkładem w jednym.

 

Lifting, rozświetlenie i krycie niedoskonałości w jednym, czyli KWC podkład od Vichy

Wyżej wymienione cechy dobrego fluidu posiada podkład KWC Vichy – Liftactiv Flexilift Teint. Dedykowany jest przede wszystkim skórze dojrzałej. Posiada silikonową formułę, która wpływa na wygładzenie zmarszczek oraz doskonale sprawdza się jako baza. Nie trzeba zatem zaopatrywać się i w bazę, i w podkład, ale w jeden kosmetyk o tych dwóch właściwościach. O pozytywnym wpływie na zmarszczki, czyli na ich skuteczne wygładzenie, wpływa również collagyl.

Podkład idealnie się rozprowadza, nie stanowi obciążenia dla cery, nie zagnieżdża się w zagłębieniach zmarszczkowych, ale czyni je niewidocznymi. Zaletą podkładu KWC jest hipoalergiczność i obecność wody termalnej z Vichy w jego składzie, co wpływa na skórę nie tylko pielęgnacyjnie (kosmetycznie), ale również leczniczo. Potwierdza to również dermokosmetyczny charakter podkładu KWC Liftactiv Flexilift Teint od Vichy.

 
 

Katagoria: Porady dla niej
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 3395  razy.