Kochaj się i chudnij – przyjemny sposób na aktywność we dwoje

Na co dzień jesteśmy ciągle zajęci. Mamy mało czasu na to, aby pójść na siłownię, pobiegać czy zapisać się na fitness. W efekcie coraz więcej ludzi walczy z nadwagą. Warto wspólnie mobilizować się do większej aktywności fizycznej. Ważne jest, aby znaleźć taką dyscyplinę sportową, która będzie nas pasjonować i sprawiać prawdziwą przyjemność. Dla par najlepszą formą aktywności będzie… seks!

 

Seks jako sport

Jeśli potraktować uprawianie seksu jako dyscyplinę sportową, można pokusić się o stwierdzenie, że jest to najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu we dwoje, z korzyścią dla naszego ciała i zmysłów. Dzięki intensywnemu kochaniu się, długiej i aktywnej grze wstępnej oraz eksperymentowaniu z pozycjami, można jednorazowo spalić nawet 400 kcal. To tyle, ile przy półgodzinnym marszu. Co prawda seks dający podobne rezultaty będzie trwał dłużej, ale nie o to chodzi, aby skracać go do minimum. Na pewno zaangażowanie obu partnerów sprawi, że każdy będzie czerpał  ze stosunku jak najwyższą satysfakcję.

 

Co, jeśli nie mamy ochoty?

Nie zawsze kobieta czy mężczyzna pomimo pozostawania w związku, ma ochotę na seks. Zmęczenie, stres, walka z codziennymi przeciwnościami losu powoduje, że wieczorem zamiast o igraszkach z ukochaną lub ukochanym, marzymy tylko o to, żeby szybko zasnąć i zregenerować swoje siły witalne. Jak zwiększyć libido? Warto zajrzeć na eRozkosz.pl i sprawdzić, Libido Therapy, który pomoże odzyskać satysfakcję w życiu seksualnym.

Wybrać można zabawki erotyczne dla pań i panów oraz akcesoria zwiększające satysfakcję z życia seksualnego dla par. Warto kupić gry erotyczne, zestawy do masażu czy też szereg innych urządzeń i gadżetów, które sprawią, że nasze libido gwałtownie wzrośnie i na co dzień będziemy mieli większą ochotę na seks.

 

Im częściej – tym lepiej?

Dbałość o wygląd to szczególna motywacja do ćwiczeń we dwoje w sypialni i nie tylko. Im częściej i bardziej intensywnie będziemy się kochać, tym lepiej dla naszej figury. Zaczniemy szybko tracić nagromadzoną tkankę tłuszczową i kształtować pożądaną sylwetkę. Zmieniając często pozycje do seksu, będziemy ćwiczyć inne partie mięśni. Oczywiście w takim przypadku nie warto pozostawać zwolennikiem metody kochania się klasycznie, na łóżku. Warto uprawiać seks na stojąco, na siedząco, na biurku czy stole, albo pod prysznicem. Wszędzie tam, gdzie nasze mięśnie pracują i możemy wykonywać energiczne ruchy. Spowoduje to jednocześnie zwiększenie satysfakcji seksualnej obojga partnerów.

 
 

Katagoria: Porady dla rodziny
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1857  razy.