Jeśli klocki – to tylko LEGO.

Takie wrażenie można odnieść patrząc na listę bestsellerowych klocków dla dzieci księgarni Empik, w którym LEGO króluje.

 

Bestsellery EMPiK z dnia 7 listopada 2013

pozycja informacje
10
Lego Friends, Sportowy wóz Emmy, 41013
lego-friends-sportowy-woz-emmy-41013-klocki
„Sportowy wóz Emmy” to zestaw klocków składający się z 159 elementów. Wybierz się nowiutkim samochodem Emmy w Góry Źródlane i zrób zdjęcia przepięknych miejsc w Heartlake City! Zapakuj prowiant na piknik i zabierz kota, żeby mieć futrzastego towarzysza podróży. Znajdź drogę na mapie i uchwyć piękne widoki aparatem fotograficznym. Pilnuj znaków drogowych, jadąc krętą trasą do uroczego stołu piknikowego, gdzie Emma może zjeść smaczną kanapkę i banana. Zestaw zawiera minilaleczkę Emmę.
9
Lego Duplo, Mój pierwszy pociąg, 10507
lego-duplo-moj-pierwszy-pociag-10507-klocki
„Mój pierwszy pociąg” to zestaw klocków składający się z 52 elementów. Wprowadź dziecko do świata pociągów i budowania z pierwszą kolejką LEGO DUPLO! Zbudujcie kolorowy pociąg parowy z efektami dźwiękowymi, wagonem pasażerskim, stacją z kasą biletową, pompą i sygnalizatorem.
8
Lego Creator, Prehistoryczni łowcy 3w1, 6914
lego-creator-prehistoryczni-lowcy-3w1-6914-klocki
„Prehistoryczni łowcy 3w1” to zestaw klocków składający się z 191 elementów. Popularna koncepcja 3w1 od Lego Creator to możliwość zbudowania trzech modeli z jednego zestawu. Wyjątkowa radość budowania. Oryginalna oferta LEGO ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem wśród wielbicieli zabawek konstrukcyjnych.
7
Lego City, Śmieciarka, 4432
lego-city-smieciarka-4432-klocki
„Śmieciarka” to zestaw klocków składający się z 208 elementów. W mieście City trwa wielkie sprzątanie! O czystość ulic zadbają nowe ekipy sprzątaczy! Nowe, zielone śmieciarki wywiozą niepotrzebne klocki z dala od miasta LEGO. Podtaczaj pojemniki do tylnej ładowarki, wrzucaj śmieci do śmieciarki i zawoź je na wysypisko.
6
Lego Friends, Domek szczeniaka, 41025
lego-friends-domek-szczeniaka-41025-klocki
Zbuduj uroczy domek dla szczeniaczka i zaopiekuj się zwierzakiem! Pobawcie się na różowej huśtawce, a potem poczęstuj psiaka kością! Gdy się zmęczy, ułóż go wygodnie w domku i pogłaszcz, aż uśnie. Opiekuj się pieskiem w internecie na stronie LEGO.com/friends i znajdź tam pomysły na budowanie! Połącz z zestawami LEGO® Friends 41023 i 41024, aby zbudować większy dom i miejsce zabaw dla wszystkich 3 zwierzaków. Zestaw zawiera figurkę szczeniaka z kokardką.
5
Lego Minifigures, seria 6, 8827
lego-minifigures-seria-6-8827-klocki-b
Kolejna seria unikatowych minifigurek Lego. Seria 6. Figurki wybierane losowo.
4
Lego Duplo, Pociąg z cyferkami, 10558
lego-duplo-pociag-z-cyferkami-10558-klocki
„Pociąg z cyferkami” to zestaw klocków składający się z 31 elementów. Wskakuj do pociągu z cyferkami — nauka liczenia nigdy jeszcze nie była taka ciekawa! Dzięki numerowanym klockom LEGO DUPLO i trzem wagonom młodzi budowniczowie poznają podstawy matematyki, konstruując własny pociąg przyjazny dla maluchów!
3
Lego Duplo, Małe Zoo, 4962
lego-duplo-male-zoo-4962-klocki
Wspaniały zestaw klocków Lego Duplo dla najmłodszych dzieci to jedne z najlepszych zabawek. Polecają je psychologowie. Przynoszą nie tylko mnóstwo radości z zabawy, najmłodszym poprawiają sprawność paluszków, starszym rozwijają wyobraźnię i uczą logicznego, ale też abstrakcyjnego myślenia. Poprawiają koordynację wzrokowo-ruchową, uczą też koncentracji.
Zestaw skierowany jest dla dzieci w wieku 2-5 lat i składa się z 18 elementów.
2
Lego Minifigures, seria 9, 71000
lego-minifigures-seria-9-71000-klocki
Kolekcja minifigurek LEGO® powiększyła się o 16 nowych, specjalnych minifigurek z serii 9. Każda z nich znajduje się w zamkniętym, „tajemniczym” opakowaniu, do którego dołączone są specjalne akcesoria, tabliczka i ulotka kolekcjonerska. W tej kolekcji zainspirowanej filmami, sportem, historią i życiem codziennym znajdują się następujące figurki: obcy-mściciel, leśna dama, hydraulik, syrena, mech bojowy, zawodniczka roller derby, kelner, wróżka, sędzia, facet w stroju kurczaka, policjant, cesarz rzymski, pan Dobro i Zło, heroiczny rycerz, gwiazda Hollywoodu i cyklop.
Lego Duplo, Mój pierwszy ogród, 10517
lego-duplo-moj-pierwszy-ogrod-10517-klocki
Dziś jest słoneczny dzień na wsi — doskonały, by pobawić się w budowanie w moim pierwszym ogrodzie. Owca i kucyk pasą się na łące, a chłopiec zajmuje się warzywami. Zbierz dojrzałe jabłka! Pielęgnuj ogród, używając wideł. Pamiętaj, aby zbudować ogrodzenie, dzięki któremu głodna koza i kucyk nie dostaną się do owoców! Zawiera figurkę chłopca LEGO® DUPLO®.

 

10 najlepiej sprzedających się produktów w ciągu ostatnich 7 dni w empik.com
 
 

Katagoria: Rankingi dla dziecka
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 1589  razy.