Osoby zainteresowane wróżbiarstwem i magią wierzą w to, że nasz los i nasza przyszłość jest z góry przesądzona i dokładnie zaplanowana. W związku z tym istnieją skuteczne sposoby, dzięki którym możemy poznać nasze przyszłe losy i perypetie. Osoby, które zajmują się wróżbiarstwem profesjonalnie lub czysto amatorsko posługują się całym zestawem przedmiotów, które mają być pomocne w odkrywaniu tajemnic przyszłości.

Do najpopularniejszych produktów dostępnych w tej kategorii zaliczyć można niewątpliwie amulety i talizmany, sprzęt piramidowy, karty, pierścienie czy specjalne kamienie. Korzystając z opcji filtrowania produktów można w szybki i bardzo wygodny sposób przeglądać asortyment z kategorii wróżbiarstwo, co znacznie skraca czas poszukiwań akcesoriów dopasowanych do potrzeb i oczekiwań osób zainteresowanych wróżbiarstwem. Istnieje spora grupa osób, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z odkrywaniem tajemnic przyszłości. Dlatego większość produktów wyposażonych jest w instrukcje i objaśnienia, które podpowiadają, jak należy używać danego przedmiotu, co jest bardzo pomocnym rozwiązaniem.


Ranking najpopularniejszych produktów
Pozycja
Procent odsłon Cena minimalna Cena maksymalna
10 Fournier tarot del fuego
5% 34.99 zł 49.99 zł
9 Anioły Światła - Diana Cooper
5% 52.2 zł 53 zł
8 Neutralizator TM 025R do cieków wodnych, promieniowania elektromagn. Consultrix
6% 85 zł 85 zł
7 Pierścień Atlantów srebrny
6% 79.6 zł 79.6 zł
6 Bicycle Tragic Royalty - karty klasyczne
6% 10.95 zł 19.93 zł
5 Agnihotra
6% 36.86 zł 36.86 zł
4 Karty do wróżenia mlle lenormand
9% 15.59 zł 20.7 zł
3 Tarot marsylski
10% 19.9 zł 74.9 zł
2 Tarot Waite po polsku
12% 27.9 zł 27.9 zł
1 Tablice spirytystyczne Ouija
33% 25.73 zł 26.1 zł
Prezentacja najpopularniejszych produktów

Tarot marsylski

W komplecie 78 kart. Dołączona instrukcja w języku polskim.

Cena od 19.9 do 74.9 zł

Tarot Waite po polsku

Tradycyjna talia Rider Waite Tarot, po polsku.

Cena od 27.9 do 27.9 zł

Tablice spirytystyczne Ouija

Z tablicami Ouija wiąże się wiele tajemnic, natomiast nikogo nie dziwi, że ludzie od zawsze pragnęli kontaktować się z ich pomocą ze światem duchów. Wszyscy chcemy poznać swoją przyszłość, szukamy potwierdzenia naszych decyzji. Ta książka stanowi znakomite źródło porad w tej kwestii. Dokładny opis zastosowania tablic Ouija pozwoli Ci nie tylko nawiązać kontakt ze zmarłymi bliskimi czy osobistym przewodnikiem duchowym, ale także uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące Twoich związków, zdrowia czy kariery.

Chociaż tablice spirytystyczne mają swoją kontrowersyjną historię, to o ile są używane właściwie, stanowią doskonałe narzędzie do komunikacji z duchami. Autorka zdradza wszystko, co powinieneś wiedzieć, by podjąć pracę z tablicą Ouija. Bez względu na to, jakiej informacji potrzebujesz, możesz liczyć na wsparcie z Drugiej Strony. Bardzo ważne jest jednak zachowanie zasad bezpieczeństwa, które opisuje Autorka. Dzięki jej dokładnym instrukcjom zdołasz bez jakiegokolwiek ryzyka czerpać informacje z zaświatów.

Cena od 25.73 do 26.1 zł


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen ceneo.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: Rankingi dla hobbystów
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1866  razy.