5

Babyono termometr bezdotykowy 115

Cena  118,59 
Termometr bezdotykowy z zakresem pomiaru temperatury od 32 do 42.9 stopni Celsjusza oraz sygnalizacją dźwiękową wysokiej temperatury.

4

Kardio Test termometr bezdotykowy KT - 50PRO

Cena  104,99 
Termometr bezdotykowy Kardio – Test KT – 50PRO wskaże dokładną temperaturę ciała już nawet w ciągu pół sekundy. Pomiar można już zmierzyć z odległości do pięciu centymetrów. Urządzenie wskazuje również ciepło wybranej powierzchni.

3

Rossmax termometr bezdotykowy Ha 500 pomiar W 1S

Cena  85,00 
Termometr bezdotykowy Rossmax HA 500 z serii Quite Precyzyjnie w ciągu 1 sekundy sprawdzi temperaturę ,powiadomi Cię alarmem gorączki i automatycznie się wyłączy. Producent gwarantuje niezawodność przez 5 lat.

2

Geratherm termometr Non Contact

Cena  94,00 
Termometr bezdotykowy Non Contact marki Geratherm umożliwia pomiar temperatury ciała, otoczenia, płynów i innych powierzchni w zakresie 0°C do 100°C. Dzięki technologii na podczerwień pomiar jest wyjątkowo szybki i precyzyjny. Istnieje możliwość zapamiętania 30 ostatnich pomiarów.

1

Beurer termometr elektroniczny bezdotykowy FT 90

Cena  109,90 
Termometr elektroniczny, bezdotykowy służący do pomiaru temperatury na czole. Z wyświetlaczem LCD, alarmem w przypadku podwyższonej temperatury, sygnałem gotowości oraz zakończenia pomiaru. Model ten posiada funkcję zapamiętywania ostatnich 60 pomiarów. Oprócz temperatury ciała, termometr przeznaczony jest do mierzenia temperatury obiektu oraz temperatury pomieszczenia.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen ceneo.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: Rankingi dla zdrowia, TOP5
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2847  razy.