Dane adresowe:

Apetete
ul. Jutrzenki 49
02-230 Warszawa


Opis działalności:

Apetete.pl oferuje swoim klientom wszystko co ich pupilom jest potrzebne w zakresie prawidłowego żywienia, pielęgnacji, zabawy i ochrony. Zapewniamy szeroki zakres specjalistycznego asortymentu dla psiaków i kotków, których radosne życie jest dla nas równie ważne jak dla ich opiekunów.

Sklep internetowy Apetete.pl został zaprojektowany i wykonany w technologii Responsive Web Design – (RWD), która umożliwia automatyczne dostosowanie wyglądu i rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany. Dzięki temu strona jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach jak i na ekranach smartfonów czy tabletów.
Naszym klientom, jako pierwsi w tej branży, umożliwiliśmy składanie zamówień w przyjaznym sklepie praktycznie w każdych warunkach i z każdego urządzenia mobilnego

Apetete.pl nie ma jak najwięksi konkurenci na rynku w swojej ofercie 8.000 produktów ale dzięki temu może zaoferować swoim klientom korzystne ceny na najważniejsze towary ponieważ nie musi do swojej oferty doliczać kosztów utrzymania wielkich powierzchni magazynowych i muzealnego zapasu.

Apetete.pl tworzy zespół ludzi, którzy mają ogromne doświadczenie o w branży zoologicznej ale co ważniejsze wszyscy są „ultra- pozytywnie zakręceni” na punkcie zwierząt. 
 

Katagoria: Sklepy dla rodziny
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 341  razy.