Dane adresowe:

"GORTEKS" sp. z o.o. sp. k.

Al. Jana Pawła II 79C

15-704 Białystok


Opis działalności:

Nasza firma powstała w Białymstoku – czyli północno-wschodnim zakątku Polski, znanym jako „zagłębie bieliźniarskie”, w 1994 roku. Od tego czasu Gorteks rozrasta się i działa coraz prężniej. Teraz zatrudniamy już ponad stu pracowników, dysponujemy też najnowocześniejszym parkiem maszynowym, a w procesie produkcji wykorzystujemy nanotechnologie, stosując jony srebra, czego efektem jest Silver Collection. Należymy do Podlaskiego Klastra Bielizny, zrzeszającego najlepszych producentów.

Nasze biustonosze, figi, koszulki i akcesoria bieliźniane to elegancja, szyk i wytworność doprawione szczyptą fantazji i trzema uncjami polotu. Wzornictwo stanowi połączenie aktualnych trendów mody, lansowanych na światowych podestach i międzynarodowych targach z polską szkołą designu. Proponujemy zarówno klasyczny szyk, jak i tajemniczy, kabaretowy charme oraz stylizacje inspirowane kostiumami teatralnymi. Jest to więc mix stylów, który tworzą Paryż, Moskwa, Düsseldorf i Warszawa – zarówno w niegdysiejszym kolorze sepii, jak i futurystycznych zestawieniach barw i form – kolorystyka i wzornictwo podlegają bowiem sezonowym zmianom, jednak część stanowi kolekcję bazową. Jest to więc pokaźna bieliźniarka, w której wciąż przybywa wieszaków z szaleństwem i fantazją, jednak w kilku szufladach nadal mieszka tradycja z klasyką.

Oferujemy biustonosze na każdy rozmiar i typ figury. Naszą specjalnością są biustonosze przeznaczone dla pań z dużym biustem. Wyróżnia je ergonomiczna konstrukcja, nowatorskie wzornictwo, różnorodność formy: biustonosze typu push-up, miękkie, półusztywniane i usztywniane oraz balkonetki. Dopełnienie naszej bieliźniarki stanowią figi, stringi i szorty, rozmaite wzory koszulek, a także nieco figlarne podwiązki.

Wykorzystujemy tylko renomowane surowce, a sposób uszycia i standard wykończenia naszych produktów plasuje je wśród najlepszych, toteż są one znane w całej Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie. Ich atutem jest wysoka jakość w stosunku do ceny. 
 

Katagoria: Sklepy dla rodziny
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 427  razy.