Dane adresowe:

SportVentureS Cezary Bdzikot
Kryniczno, ul. Trzebnicka 5
55-114 Wisznia Mała


Opis działalności:

Jesteśmy grupą zapaleńców, która kilka lat temu, kiedy mało kto słyszał o czymś takim jak airsoft, postanowiła rozpropagować ten sport w Polsce. Początki jak zawsze były ciężkie – większość osób utożsamiała airsoft tylko z karabinami na kulki, my od początku wiedzieliśmy, że to coś więcej, wiedzieliśmy, że airsoft to przede wszystkim sposób na życie, to pasja i świetny sposób na spędzanie czasu.

Doświadczenie – to nasza najmocniejsza strona. Zajmujemy się airsoftem od zawsze. Żaden z nas nie jest tu z przypadku – większość to aktywni gracze, znamy sprzęt który sprzedajemy bo sami używamy go na co dzień, dzięki temu potrafimy doradzić, podpowiedzieć optymalne rozwiązanie problemu, pomóc w doborze odpowiedniego sprzętu. Jesteśmy częścią środowiska airsoftowego.
Pomimo tak szerokiej wiedzy i doświadczenia ciągle stawiamy na rozwój. Stale poszerzamy ofertę sklepu o topowe repliki airsoft, nie zapominając także o replikach budżetowych. W ofercie Gunfire znajdziecie także akcesoria asg – w śród nich szeroki wybór akumulatorów do replik airsoftowych, części do tuningu, wyposażenie taktyczne jak również amunicję do replik – czyli kulki 6mm. Sklep airsoftowy to jednak nie tylko produkty. Stale podwyższamy standard pracy oraz podnosimy jakość obsługi klienta.

Pod marką Gunfire kryje się jeden z największych sklepów airsoftowych w Polsce. W skład Gunfire wchodzi sklep internetowy – Gunfire.pl, oferujący Klientom bogatą ofertę z zakresu ASG oraz militariów i zlokalizowany we Wrocławiu, sklep stacjonarny, w którym można bezpośrednio zaopatrzyć się w całą gamę produktów, związanych z branżą. 
 

Katagoria: Sklepy dla rodziny
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1432  razy.