Dane adresowe:

Winezja.pl Sp. z o.o.
ul. Puławska 336
02-819 Warszawa


Opis działalności:

Winezja.pl jest serwisem stworzonym dla wszystkich miłośników wina – niezależnie od poziomu ich wiedzy i doświadczenia.

Proponujemy Ci obszerną listę win z całego świata dostarczonych wprost pod Twoje drzwi. Wino możesz wybrać samodzielnie lub za pomocą jednego ze specjalnych narzędzi przygotowanych przez naszych sommelierów. To wygodny sposób na zakup wina najlepiej dopasowanego do Twojego gustu, potrawy czy zbliżającej się okazji. My nie sprzedajemy wina, dajemy Ci możliwość poczucia przyjemności kupowania.

Staramy się zrobić wszystko, by Twoje zakupy były w 100% udane i w 100% wygodne. W naszym sklepie z winem możesz korzystać z rabatów, zestawów promocyjnych i ofert specjalnych – które zostaną Ci zaproponowane zawsze w oparciu o Twoje preferencje.

Winezja.pl to także społeczność ludzi połączonych niezwykłą pasją. Sprawdź blogi naszych ekspertów, poznaj opinie i oceny innych użytkowników. Dziel się swoimi doświadczeniami, oceniaj i komentuj wina. Zapisz się na degustacje i wyjazdy do winnic. Skorzystaj z kursu e-mail i odkryj świat win. Zależy nam na tym, żebyś poczuł, że niczego tu nie musisz – wręcz przeciwnie – możesz wszystko.

Wierzymy, że poznawanie wina może być fascynującą przygodą, a jego kupowanie – w pełni wygodne. Bez problemów i bez wychodzenia z domu. Od wyboru wina po jego dostawę pod Twoje drzwi – wszystko tak, jak Ci wygodnie.
O naszym profesjonalnym podejściu do Klienta świadczy seria nagród przyznanych w 2011 roku. To właśnie Klienci Winezja.pl wywalczyli dla nas tytuł Złotej Strony Miesiąca Tygodnika Wprost oraz miano Najlepszego Sklepu Internetowego w Polsce w prestiżowym konkursie Webstar Festival. Z propozycji oferowanych przez portal skorzystały już tysiące zadowolonych Klientów. Dołącz do nich i Ty. 
 

Katagoria: Sklepy dla rodziny
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 416  razy.