Dane adresowe:

05-092 Łomianki k/Warszawy

Kiełpin,

ul. Ogrodowa 27/29


Opis działalności:

Firma WITTCHEN została założona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchena. Od momentu powstania marka stale zyskiwała na popularności i aktualnie jest liderem na rynku ekskluzywnej galanterii skórzanej.

Firma posiada rozległą sieć własnych Salonów Firmowych i stoisk patronackich w całym kraju, prowadzi sprzedaż produktów dla klientów instytucjonalnych, prężnie rozwija działalność eksportową, a także sprzedaż za pośrednictwem Internetu.

Obecnie marka może pochwalić się licznymi sklepami firmowymi na rynku Wschodnim, głównie w Rosji, Ukrainie i na Białorusi. Rozwój firmy stał się przyczyną stworzenia profesjonalnego centrum logistycznego w Palmirach, w którym zlokalizowany jest magazyn, skład celny oraz Departament Jakości.

Obecnie w firmie zatrudnionych jest ponad 450 osób. Marka WITTCHEN jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, które potwierdzają jej pozycję na rynku dóbr luksusowych.

Wszystkie wyroby WITTCHEN są sygnowane charakterystycznym logo, które potwierdza klasę i ekskluzywność każdego produktu. Klienci cenią produkty marki za elegancki styl, najwyższą jakość oraz doskonałe wykończenie 
 

Katagoria: Sklepy dla rodziny
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 453  razy.